Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line (NCL) byla založena v 1966 a může se pochlubit několika prvenstvími v moderní historii okružních plaveb. Jako první společnost nabídli například exkluzivní zážitek "Out Island" na vlastním soukromém ostrově, zorganizovali první kombinované programy Flight & Cruise a také se jako první zaměřili na vývoj nových přístavů v Karibiku.

Plavby NCL v uvolněné atmosféře

Společnost NCL se stala pionýrem i v odmítnutí tradičního způsobu života na palubě a v zavedení tzv. Freestyle cruising - "Plavby ve volném stylu".
Typickým znakem NCL jsou i originálně pomalované lodě, které již z dálky poutají pozornost. Na palubě vládne neformální atmosféra a džíny a tričko je povoleno kdykoliv a kdekoliv. Jelikož časy ani stoly na večeři nejsou přesně určeny, můžete se zařídit každý den jednoduše podle aktuální nálady.

CK ONEWORLD TRAVEL - LUXUSNÍPLAVBY JE OFICIÁLNÍM PSA (PREFERRED SALES AGENT) TÉTO SPOLEČNOSTI

Plavby jsou určeny hlavně pro milovníky nočního života, párty, karaoke, hazardu, dobrého jídla, zábavy a fitness; pro rodiny s většími dětmi i svobodné cestovatele.

Destinace: Asie, Aljaška, Austrálie, Nový Zéland, Evropa, Bahamy a Florida, Bermudy, Kanada a Nové Anglie, Karibik, Havaj, Mexická riviéra, Západní pobřeží USA, Panamský kanál, Jižní Amerika nebo plavbu přes Atlantský oceán.

Soukromé ostrovy NCL: Great Stirrup Cay (Bahamy) a Harvest Caye (jižní Belize)

Názov lodľTonáž Hodnocení
Rok
výstavby
Poslední
renováce
Norwegian Bliss167.800t2018 
Norwegian Breakaway146.600 t20132018
Norwegian Dawn  92.250 t20022016
Norwegian Encore 169.116 t-2019 
Norwegian Epic155.873 t20102020
Norwegian Escape163.000 t2015 
Norwegian Gem  93.530 t20072015
Norwegian Getaway145.655 t20142019
Norwegian Jade  93.558 t20062017
Norwegian Jewel  93.502 t20052018
Norwegian Joy168.800 t20172019
Norwegian Pearl  93.530 t20062017
Norwegian Prima142.500 t-2022 
Norwegian Sky  77.104 t19992019
Norwegian Spirit  75.338 t19982020
Norwegian Star  91.740 t20012018
Norwegian Sun  78.309 t20012018
Pride of America  80.439 t20052016

 

Ubytování na lodích NCL

Výběr kajut je velice široký od kategorií kajut vnitřních přes kajuty s oknem či balkónem až po luxusní apartmá. Jako jedna z mála společností nabízí také studia pro 1 osobu.
Základní vybavení: dvě postele typu queen-size, televizor, lednice, trezor, vysoušeč vlasů, posezení, pokojová služba.

 • Kajuty vnitřní a kajuty s oknem jsou menší a cenově nejvýhodnější.
 • Balcony a Family Balcony mají navíc balkon a varnou konvici. Family verze má kapacitu 4 osob, kajuty jsou umístěny v blízkosti dětských aktivit.
 • Mini-Suites jsou prostornější a také mají balkon, jsou k dispozici na vybraných lodích.
 • Kajuty Spa (lázeňské) jsou k dispozici na vybraných lodích a nacházejí se v blízkosti lázní Mandara a fitness centra; a jejich hosté mají bezplatný vstup do termálních lázní. Spa Balcony kajuty s balkonem mají luxusní vybavení koupelny. Spa Mini-Suites zahrnují navíc i nadrozměrnou sprchu s různými rozprašovači vody a vodopádem. Haven Spa Suite obsahuje soukromou vířivku s neuvěřitelným výhledem na oceán a řadu dalších výhod.
 • Apartmány představují luxusní variantu ubytování na lodi. K dispozici je až 8 různých typů apartmánů, (výběr závisí na konkrétní lodi): Family Suites (jedno nebo dvouložnicové), Deluxe Family Suite (dvouložnicové), Penthouse na zádi lodě, Penthouse s balkonem, Deluxe Penthouse s balkonem, Owner 's Suite s balkonem , Deluxe Owner 's Suite s balkonem a Garden Villa.

Stravování na palubách NCL

Pro stravování platí naprostá volnost a flexibilita ve výběru času či místa k sezení. Žádné předurčené turnusy ani zasedací pořádek, každý den si můžete vybrat podle chutě a vlastního programu.
V ceně plavby jsou zahrnuty různé možnosti stravování:
• Samoobslužný bufet Beyond buffets otevřený pro snídaně, obědy a večeře, zahrnuje čerstvá jídla, á la carte těstoviny, omelety, vafle, zmrzlinu a další.
• V hlavních restauracích Main Dining Rooms s obsluhou u stolů, najdete dobrý výběr v každodenně se obměňujícím menu.
• Stále otevřená 24 hour Eatery připomíná klasickou hospodu s neformální atmosférou a s populárními stálicemi, jako Ruben sendvič nebo fish & chips.
Za příplatek je k dispozici také opravdu velký výběr á la carte tématických restaurací s mexickou, francouzskou, italskou, asijskou či španělskou kuchyní.

Hosté na palubě jsou především Američané - ve věku od mladých rodin po starších lidí. NCL je zajímavá pro opravdu širokou škálu cestovatelů, jejich lodě jsou orientované na rodiny i páry.

Program: Každá loď má divadlo, množství barů a salonků. NCL bere zábavu vážně a nabízí bohaté hudební produkce (včetně Broadwayových a menších představení), komedie ze Second City, živé kapely, zpěváky, piano bary a DJs na diskotékách.
Kasina mají dobrou velikost a nabízejí všechny populární hry. Vybavené knihovny, herny, shuffleboard, ping-pongové stoly, umělecké aukce, semináře o parfémech, herní hodiny a rozhovory o přístavech jsou k dispozici každý den.
Lázně Mandara Spas či palubní specialisté nabízejí léčebné a estetické procedury, včetně bělení zubů či botoxu nebo akupunkturního sezení. Všechny lodě mají fitness centra.

Děti a mládež: Na palubě jsou k dispozici mládežnické programy pro děti od 6 měsíců do 17 let. Program Guppy nabízí rodičům mnoho příležitostí na interakci s jejich dětmi a podporuje růst a vývoj dětí od 6 měsíců do 3 let. Rozvrh se liší podle lodi a itineráře. Možnosti v tomto programu jsou: 1. Guppy Open Play: prostor pro rodiče a děti na hraní se spolu s různými hračkami a hrami. 2. Guppy Hosted Activities: Aktivity jsou organizovány koordinátorem (nebo školiteli) pro rodiče a děti. 3. Guppy Nursery / Mateřská škola: jen na Escape, za poplatek, školka pro děti ve věku od 6 měsíců do 3 let. Vyžaduje registraci dítěte a rezervaci dostupných časových bloků během plavby.
Splash Academy je program pro děti ve věku od 3 do 12 let, které nabízejí vysokoenergetické, interaktivní tematické aktivity.
Entourage je program pro dospívající ve věku od 13 do 17 let.
V případě Guppy Nursery, Splash Academy a Entourage se doporučuje, aby rodiče zaregistrovali své dítě hned po nalodění na loď.
Za příplatek je k dispozici i babysitting během pozdní noci (Late Night Fun od 22:30 do 1:30 rána).

Oficiální měna: je americký dolar. Avšak na palubě nepotřebujete žádnou hotovost - při check-in si založíte účet se svou platební kartou a na něj vám budou účtovány všechny extra výdaje na lodi.

Kouření: je obecně zakázáno; povoleno je pouze v označených zónách, Cigar Bare a v kajutách Garden Villas.

Dresscode: Není přísný, avšak v hlavních jídelnách a ve speciálních restauracích nejsou povoleny tílka pro muže, žabky, kšiltovky a vybledlé či potrhané džíny. Během plavby se koná i speciální "Dress-up or Not Night" večer. Je to perfektní příležitost vyfotit se s kapitánem lodi.

Za příplatek je k dispozici balíček prioritních služeb Norwegian 's Priority Access:
• Přednostní Check-in a nalodění
• Přednost při nalodění do tendru (v přístavech, kde je loď na kotvě)
• Přednostní vylodění na konci plavby
• Standardní Room Service Menu - snídaně do kajuty
• Kredit na wellness $ 50 USD (použitelný v době zastávek v přístavech)
• Kanapky v kajutě na 2. den plavby
Příplatek za tento balíček je 69 USD za kajutu na plavby 3- až 5-noční a 199 USD na 6- a vícedenní plavby. Počet balíčků na každou plavbu je limitován. Hosté v kategoriích Haven a Owner Suites, jakož i členové Latitude úrovně Platinum, Platinum Plus a Ambassador mají tyto služby již zahrnuty v ceně plavby.

Internetové balíčky: vyplatí se zakoupit ještě před začátkem plavby
Unlimited Social Media Wi-Fi: Prohlížení, stahování a nahrávání obrázků a videí na různých sociálních médiích (Facebook, Twitter, Instagram a snapchat). Chatování přes aplikace (Facebook Messenger, Skype Messenger a WhatsApp). Bez možnosti vstupu na maily a navigace na Internetu. Cena při koupi balíčku předem $ 12.50 na den; při koupi na palubě $ 14.99 na den.
Unlimited WiFi: Zahrnuje Social Media plan jako výše, plus možnost posílat a přijímat maily, a navigaci na Internetu (bez streamingu).
Cena při koupi balíčku předem $ 25.50 na den; při koupi na palubě $ 29.99 na den.
Unlimited Premium WiFi: Zahrnuje Unlimited WiFi jako výše, plus video a audio streaming a VPN přístup.
Cena při koupi balíčku předem $ 29.50 na den; při koupi na palubě $ 34.99 na den.
Pay As You Go: bez zakoupení některého z balíčků je cena připojení $ 0.99 za minutu

Mobilní aplikace: 
Aplikace Cruise Norwegian (pouze pro plavby na lodi Norwegian Sky a Bliss)
- už před plavbou je přes ně možné rezervovat předem některé exkurze a různé aktivity na palubě; poskytují přehled trasy, možnosti stravování a zábavné programy. Během plavby díky aplikaci můžete chatovat a posílat zprávy ostatním hostům na palubě *, sledovat svůj palubní účet atd.
 Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL

Aplikace iConcierge  (pro plavby na ostatních lodích) 
- během plavby přehled trasy, možností stravování a zábavních programů, možnost chatovat a posílat zprávy ostatním hostům na palubě *, sledovat svůj palubní účet atd.
Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL Mobilná aplikácia Cruise Norwegian od NCL
* za nominální poplatek 9,99 USD za jedno zařízení

Cena plavby zahrnuje

 • ubytování v kajutě vybrané kategorie
 • plná penze v hlavních restauracích včetně bufetové
 • účast na aktivitách a používání zařízení na lodi
 • zábavní program pro dospělé i děti
 • přístavní poplatky
 • kajutová služba room service (7,95 USD poplatek za donášku snídaně v době od 6:30 do 10:00)

Možnost dokoupit si výhodný upgrade Free at Sea - kombinaci služeb navíc (nápoje, internet, exkurze, stravování v prémiových restauracích a 3-4. lůžko zdarma) - Bližší informace najdete ZDE

Možnost dokoupit si balíček Norwegian 's Priority Access - přednostní nalodění, vylodění, nástup do tendrů (pokud loď stojí na kotvě), snídaně do kajuty, 1 x kanapky v kajutě. Bližší informace výše
Příplatek 69 USD za kajutu na plavby 3- až 5-noční a 199 USD na 6 a vícedenní. Počet balíčků na každou plavbu je limitován.

V ceně plavby není zahrnuto

 • cesta do/z přístavu nalodění
 • nápoje
 • fakultativní výlety a kyvadlová doprava na pobřeží
 • spropitné pro personál 15 USD na noc a osobu starší 3 let, v apartmá se účtuje vyšší spropitné
 • používání wellness, masáže a procedury v beauty salonech
 • telefon a internet
 • některé aktivity na palubě
 • osobní výdaje na palubě lodi
 • servisní poplatek 20% z ceny zboží a služeb zakoupených na palubě*
 • víza, pokud jsou požadována
 • cestovní pojištění - možnost zakoupení v naší CK

* V souladu se španělskou a italskou daňovou regulací na plavbách ve Středomoří, pokud se loď vyskytuje v italských a španělských výsostných vodách, se na všechno zboží extra zakoupené na palubě k ceně aplikuje i italská resp. španělská daň.


Informace k situaci COVID-19 v souvislosti s plavbami společnosti NCL

Situácia COVID-19 - Aktuálne informácie o plavbách na Crystal Cruises Důležité upozornění:
Uvedené informace mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení, v důsledku zavedení nově aktualizovaných nařízení ze strany lodní společnosti. Pro přesné informace doporučujeme kontaktovat Oneworld Travel, případně konzultovat webovou stránku společnosti.

Aktuální informace o plavbách NCL v souvislosti s pandemickou situací COVID-19: LINK (v angličtině).

 

Aktualizace 01.10.2021
Plavby v Karibiku pro Evropany
Na základě očekávaného uvolnění opatření by měly být plavby s NCL na 10 lodích přístupné i pro Evropany. Přístavy vyplutí: Miami, New York, Tampa, San Juan a Port Canaveral.
Vláda USA zveřejní podmínky vstupu do země v průběhu následujících týdnů.

Prozatím platné podmínky k nalodění / vylodění u společnosti NCL v Americe:

 • Americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a Světová zdravotnická organizace (WHO) schválili tzv.očkovací protokol jedné značky - cestující musí být 2 týdny po obdržení konečné dávky. Akceptovány vakcíny: J & J Janssen, Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca / Oxford (Vaxzevria & CoviShield), Sinopharm BIBP a Sinovac. Úplný schválený aktuální seznam je k dispozici na webových stránkách FDA nebo WHO.
 • Protokol kombinované vakcinace schvaluje jen kombinaci Pfizer-BioNTech nebo Moderna (vakcíny mRNA) s minimálním intervalem 28 dní.
 • Cestující, kteří obdrží vakcínu J & J Janssen před nebo po jiné vakcíně, se považují za plně očkovaných proti COVID-19 a to 2 týdny po obdržení jedné dávky vakcíny J & J Janssen.
 • Být plně očkován znamená dodržení kompletního očkovacího protokolu dané vakcíny. Cestující, kteří obdrží jednu dávku vakcíny AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Moderna, Sinopharm nebo Sinovac, resp. cestující, kteří prodělali Covid-19, nejsou považováni za plně očkovaných.

Doplňujúce informácie o splnení podmienok pre nalodenie nájdete na stránke NCL SALE SAFE

Aktualizace 23.08.2021
 Z důvodu zajištění co nejbezpečnějších zážitků musí být všichni členové posádky a cestující na všech plavbách společnosti NCL plně
zaočkovaní na všech plavbách s datem nalodění před 31. prosince 2021. Nezletilým osobám, které na očkování zatím neměli oprávnění, proto nebude povolen vstup na palubu lodi.

Bezpečnost hostů je pro NCL prioritou č. 1 - na lodích i mimo ně. Globální situace je neustále monitorována a společnost spolupracuje s americkými autoritami (CDC), aby byly všechny požadované standardy zaručeno.

Společnost Norwegian Cruise Line Holdings ve spolupráci se společností Royal Caribbean Group založila pracovní skupinu Panel Healthy Sail, aby vypracovala komplexní soubor doporučení v souvislosti s pandemií COVID-19.  jedná se o 11 světově uznávaných odborníků s hlubokými znalostmi v oblasti vědy, lékařské praxe, lékařského výzkumu, veřejného zdraví, infekčních nemocí, biologické bezpečnosti a námořních operací.
Tato skupina specialistů vypracovala zprávu s více než 70 podrobnými osvědčenými postupy týkajícími se preventivních opatření během plaveb. Určili 5 oblastí zaměření na zlepšení zdraví a bezpečnosti hosty.

Z důvodu zajištění co nejbezpečnějších zážitků z plavby budou muset být všichni hosté a členové posádky zcela očkováni na všechny plavby s datem nalodění před 31. říjnem 2021. Nezletilým osobám, které na očkování zatím neměli oprávnění, proto nebude povolen vstup na palubu lodí.

 

Aktualizace 23.07.2021

"Vízová povinnost - řecké ostrovy, všeobecná informace
Během plavby je naplánována technická přestávka v Turecku - hosté nevystupují na pobřeží Turecka, ale protože loď opustí řecké vody, všichni hosté, kteří potřebují víza do Řecka, budou muset požádat o schengenská víza pro dvojitý nebo vícenásobný vstup. Schengenská víza na jeden vstup nebudou akceptovány. Cestující z USA, Velké Británie, Kanady, Austrálie, Evropské unie a některých dalších národností jsou vyjmuti z této podmínky. Nedodržení těchto podmínek bude mít za následek odmítnutí nalodění.
Další informace o cestovních podmínkách: https://www.ncl.com/fr/en/freestyle-cruise/cruise-travel-documents

Důležité vědět před plavbou
Aktualizované bezpečnostní protokoly před naloděním a během plavby, co od plavby čekat se dozvíte registrací se na stránce: https://www.ncl.com/fr/en/prepare-for-your-cruise/2021
Na této stránce je informace povinnosti očkování, online check-inu, přístup k lodním dokumentům.

Nošení roušky
Plavby do 31. října 2021 budou fungovat pouze pro plně naočkované cestující a členy posádky, proto se při plavbách do 31. října 2021 nevyžaduje nošení roušek. Pro plavby v Evropě, kde nařízení místní samosprávy požadují, aby všichni hosté měli na palubě roušky, budou rouška povinné, zatímco při konzumaci jídla a nápojů nebo na kajutách roušky povinné nejsou. Pokud není možné dodržet sociální vzdálenost, roušky budou povinné i v exteriérech.
Alespoň 2- vrstvé roušky musí zcela zakrývat nos a ústa a těsně přiléhat k obličeji. Rouška by měly blokovat světlo, pokud jsou přidržovány ke zdroji jasného světla. Masky / roušky s výdechovými ventily nebo větracími otvory, jednovrstvé roušky nebo masky vyrobené z tenké tkaniny, které neblokují světlo (např. Návleky na krk), nejsou povoleny.
Aktuální informace o bezpečnostních opatřeních na palubě: https://www.ncl.com/fr/en/sail-safe?intcmp=pdt_sl_SAILSAFEVAC "
 

Opatření k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví během plavby

Zcela nová filtrace vzduchu na lodích
Instalace filtrů H13 HEPA - Medical Grade, které odstraňují 99,95% patogenů přenášených vzduchem v celé flotile.
Vylepšené protokoly zdravotního skríningu

Všichni hosté projdou vylepšenou zdravotní prohlídkou před naloděním. Hosté, kteří jsou považováni za rizikové, podstoupí další screening.
Bezdotykové kontroly teploty hostů:
• Před naloděním
• Po návratu na loď z přístavu
• Před všemi hlavními jídly v stravovacích zařízeních
• Před všemi společnými aktivitami na veřejných místech
• Před závěrečným vyloděním
Neustále zdravotní monitorování během celé plavby za účelem identifikace potenciálních zdravotních problémů.
Zdravotní screening posádky: Rovněž celá posádka projde důkladnou kontrolou před naloděním a je neustále monitorována i během plavby. Neustálé sledování stavu posádky zahrnuje kontrolu teploty několikrát za den, tak přísně sanitační protokoly.
Je zdokonalem stávající proces lékařských vyšetření před zaměstnáním, který sleduje širokou škálu možných infekčních chorob, abychom zajistili zdraví a bezpečnost naší posádky. Jsou aplikovány možnosti palubního testování, které členem posádky umožní absolvovat nejnovější a nejpokročilejší formu testování na COVID-19 kdykoliv během jejich pracovní smlouvy.

Zpřísněná hygienická opatření
Všechny lodě jsou před každou plavbou důkladně vyčištěny a dezinfikovány v souladu s protokoly společnosti, které jsou vyvinuty ve spolupráci s Programem sanace plavidel vydaném organizací CDC. Naloďovací terminály budou asanované nepřetržitě a podle možnosti vyspejované před a po každém nalodění a vylodění. Na palubě budou všechny kajuty, apartmány a veřejné prostory čištěné, dezinfikované a dezinfikované se zvýšenou frekvencí, a to včetně použití elektrostatické rozprašovací technologie.
HOCl sprejování v kajutách a veřejných prostorách kyselinou chlorná (AČKOLI). Kyselina chlorná je netoxický, silný oxidant, který účinně ničí bakterie, spóry a viry. Používání v otevřených prostorech je přirozené a bezpečné, protože se skládá z přírodních prvků, jako je voda a sůl, a elektrického náboje.
Zvýšená frekvence čištění harmonogram 24 hodin denně 7 dní v týdnu znamená nepřetržitou dezinfekci veřejných prostor a kontaktních bodů s vysokou provozem.
Bufetové restaurace s obsluhou - bufetové a nápojové stanice budou s kompletní obsluhou personálu.
Osobní hygiena - všichni hosté budou důrazně vyzýváni k častému mytí rukou, a to zejména při vstupu do prostorů s jídlem a nápoji, a dezinfekční prostředky na ruce budou viditelně umístěny a snadno přístupné po celé lodi.
Odpovědné společenské odstupy
Za účelem správného společenského distancování se sníží kapacita hostú každé lodi, bude implementováno postupné, rozložené nalodění a online registrace. Na palubě budou všechny aktivity jako obvykle k dispozici, ale provozovány se sníženou kapacitou a v některých případech budou mírně upravené, aby se zajistil sociální distanc.
Posílená zdravotní podpora
Palubní lékařské střediska budou plně vybavené nejnovějšími testovacími soupravami a zdravotnickým materiálem. Také lékařské týmy budou posíleny. Každá loď má pro případ potřeby vyhrazena izolační ubytování.
Testovací soupravy a zdravotnické vybavení zahrnují:
• Pokročilé rychlé diagnostické testování na místě na COVID-19
• Rozšířenou výbavu lékařskými kyslíkovými přístroji
• Rozšířený inventář vakcín
• Rozšířený inventář léků pro léčbu COVID-19.
Vylepšené školení o ochraně zdraví a bezpečnosti a další vzdělávání členů posádky
Zavedení nové pozice důstojníka pro veřejné zdraví, odpovědného za dohled nad všemi iniciativami v oblasti hygieny a prevenci infekce. Dále bude monitorovat každodenní čistotu všech veřejných prostor a ubytovacích zařízení a sledovat dodržování sanitačního programu plavidel CDC.
Bezpečnost během návštěvy v přístavech
Společnost úzce spolupracuje s autoritami v navštěvovaných destinacích a s místními tour operátory, s cílem zajistit, že vysoké zdravotní a sanitární protokoly budou platit i během výletů na pobřeží.
Zastávky budou výlučně pouze v bezpečných, otevřených přístavech. Tento požadavek může mít za následek změny v naplánované trase. Hlavní prioritou je proto neustále informovat hosty o nejnovějších potvrzených změnách, které mohou mít vliv na jejich plavbu.

 

Informativní materiály:

Lodní průvodci:

Plavby společnosti Norwegian Cruise Line
 • Norwegian Dawn

  Norwegian Dawn

  Jižní Karibik
  Z přístavu: Tampa / FL, Spojené státy americké - Do přístavu: Tampa / FL, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 08. 12. 2021
  29 275 Kč vnitřní
  30 113 Kč vnější
  41 357 Kč s balkonem
  Délka: 11 nocí
  Cena od: 29 275 Kč
 • Norwegian Gem

  Norwegian Gem

  Bermudy
  Z přístavu: New York / NY, Spojené státy americké - Do přístavu: New York / NY, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 09. 12. 2021
  14 886 Kč vnitřní
  15 908 Kč vnější
  18 136 Kč s balkonem
  Délka: 5 nocí
  Cena od: 14 886 Kč
 • Norwegian Joy

  Norwegian Joy

  Západní Karibik
  Z přístavu: Miami / FL, Spojené státy americké - Do přístavu: Miami / FL, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 11. 12. 2021
  17 664 Kč vnitřní
  19 368 Kč vnější
  19 368 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 17 664 Kč
 • Norwegian Escape

  Norwegian Escape

  Západní Karibik
  Z přístavu: Port Canaveral / FL, Spojené státy americké - Do přístavu: Port Canaveral / FL, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 11. 12. 2021
  17 900 Kč vnitřní
  19 106 Kč vnější
  19 106 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 17 900 Kč
 • Norwegian Breakaway

  Norwegian Breakaway

  Západní Karibik
  Z přístavu: New Orleans / LA, Spojené státy americké - Do přístavu: New Orleans / LA, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 12. 12. 2021
  16 878 Kč vnitřní
  18 084 Kč vnější
  19 263 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 16 878 Kč
 • Norwegian Epic

  Norwegian Epic

  Jižní Karibik
  Z přístavu: San Juan, Portoriko - Do přístavu: San Juan, Portoriko
  Datum odjezdu: 12. 12. 2021
  17 009 Kč vnitřní
  20 416 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 17 009 Kč
 • Norwegian Encore

  Norwegian Encore

  Východní Karibik
  Z přístavu: Miami / FL, Spojené státy americké - Do přístavu: Miami / FL, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 12. 12. 2021
  19 185 Kč vnitřní
  20 731 Kč vnější
  21 412 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 19 185 Kč
 • Norwegian Bliss

  Norwegian Bliss

  Kalifornie a Mexiko
  Z přístavu: Los Angeles / CA, Spojené státy americké - Do přístavu: Los Angeles / CA, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 12. 12. 2021
  18 870 Kč vnitřní
  19 551 Kč vnější
  19 551 Kč s balkonem
  Délka: 7 nocí
  Cena od: 18 870 Kč
 • Norwegian Gem

  Norwegian Gem

  Bermudy
  Z přístavu: New York / NY, Spojené státy americké - Do přístavu: New York / NY, Spojené státy americké
  Datum odjezdu: 14. 12. 2021
  14 048 Kč vnitřní
  14 886 Kč vnější
  16 931 Kč s balkonem
  Délka: 5 nocí
  Cena od: 14 048 Kč
zobrazit další plavby této společnosti