Proč jsou okružní plavby tak populární

Seznamte se s největšími výhodami okružních plaveb:


 

Plavba na lodi versus pobyt v hotelu/resortu

A pokud ani toto vše vám nestačí k přesvědčení, že plavba je i pro vás tou pravou dovolenou, můžete využít bezplatné odborné konzultace zkušených odborníků na plavby z týmu CK Oneworld Travel - LuxusnePlavby - rádi vám pomůžeme pochopit všechny možnosti, překonat pochybnosti i objasnit vaše otázky.

Společně s vámi zajistíme, že vše, co hledáte a potřebujete, je seskupeno v té nejlepší plavbě pro vás.

 


Plavby jsou cenově dostupné

Vaše loď je nejen plovoucím hotelem, ale i zdrojem neomezeného a kvalitního stravování, prvotřídní zábavy, plnohodnotné náplně dne, společenského vyžití a exkluzivních možností poznávání.
Pokud vezmeme v úvahu vše, co je zahrnuto v konečné ceně, jsou dovolené na plavbách jednou z nejdostupnějších možností dovolené.

A navíc, s nabídkou opravdu speciálních cenových výhod:
• Děti, v některých případech až do dovršení 18 let, se na vybraných plavbách jen za cenu základních poplatků.
• Dospělí hosté na 3. a dalších lůžkách v kajutě cestují za výrazně snížené ceny.
• Pro sólo cestovatele jsou k dispozici vybrané plavby bez obávaného Single use příplatku za individuálně obývání kajuty.
• Rovněž věrní klienti mohou počítat s věrnostními zvýhodněními na další plavby.
• Lodní společnosti často nabízejí speciální promo akce - nejlepší jsou tzv. Early Booking / First Minute pro ty, kteří se rozhodnou v dobrém časovém předstihu, ale najdou se i Last minute pro ty méně rozhodných.

Promluvte si s našimi odbornými poradci a zjistěte, jak i z vaší plavby vytěžit maximum.


Plavby jsou do celého světa

Výletní lodě jezdí po celé zeměkouli a navštíví stovky ba i tisíce oblíbených i exkluzivních destinací. Od Pobaltí až po Antarktidu, Středomoří po Japonsko, zda od Havaje po Galapágy - čeká vás neomezený svět možností.

Lodní společnosti s oblibou zařazují regionální prvky navštívených destinací i do programu plavby - tematické exkurze na pobřeží na poznávání nejzajímavějších atrakcí doplňují přednášky na palubě o zdejší kultuře, historii a zvycích; jídelní lístky bývají doplněny i o některé místní speciality připravené z čerstvých lokálních potravin a stejně i zábavné programy jsou obohaceny o ukázky místního umění či fokloru.

Ve většině itinerářů máte navíc možnost vybrat si z několika stylů plavby a délek, takže konečný zážitek může být cokoliv; od vzrušujícího, rychlého pohledu až po hlubší poznávání regionu.


Plavby jsou pro gurmány (a gurmety)

V závislosti od plavební společnosti a konkrétní lodě, každá z nich poskytuje hned několik vynikajících stravovacích alternativ zahrnutých v ceně plavby, plus několik specializovaných restaurací pro mimořádný gurmétsky zážitek.
Bufety, odpolední čaje, stánky se zákusky, čokoládovny a kavárny, spolu s 24-hodinovou kajutového službu zaručují, že na palubě nikdy nepocítíte hlad.

Lodní společnosti do jídelních lístků zařazují také vždy i některé regionální speciality navštěvovaných destinací připravené z čerstvých místních potravin, takže můžete poznávat krásy a divy světa i prostřednictvím svých chuťových pohárků.


Plavby jsou aktivní

Výletní plavby jsou skvělou volbou na dovolenou i proto, že výletní lodě nabízejí nejrůznejší aktivity vhodné pro každou věkovou kategorii.
Mnoho lodí má ve své výbavě vzrušující tobogany a akvaparky, lezecké stěny či opičí lanové dráhy, venkovní sportovní hřiště, interaktivní herny, laserové arény, ledové plochy, kompletně vybavené fitness centra a mnohem, mnohem víc. Čím větší a novější loď, tím více možností poskytuje.
Ale ani menší plavidla nejsou pozadu - můžete se zde účastnit obohacujících seminářů, kulinářských workshopů, lekcí golfu, jógy či Pilates, lázeňských procedur a ochutnávek vína, šnorchlovat nebo jezdit na kajaku z plošiny na vodné sporty na zádi - toto vše vzdálené jen pár kroků od vaší pohodlné kajuty.


Plavby jsou zábavné

Od velkolepých představení ve stylu Broadway, vystoupení akrobatů ve vzduchu nebo profesionálních krasobruslařů na ledové ploše, až po komediální představení plné smíchu - dovolené na lodi jsou nabité množstvím nezapomenutelné zábavy na palubě!
Děti si zamilují pestré aktivity ve věkově vhodných dětských klubech a dospělí budou mít příležitost si zatancovat, elegantně se nahodit na gala večer, uvolnit se s novými známými při koktejlu a živé hudbě, žasnout nad výkony talentovaných tanečníků, hudebníků a zpěváků v divadle.
Nejlepší na tom je, že většina těchto akcí je už zahrnuta ve vašem cestovním a všichni jsou zváni!


Plavby jsou bez starostí a s komplet obsluhou

Od chvíle, kdy poprvé nastoupíte na palubu, vám bude je zřejmé, že plavba je úplně jiný zážitek z dovolené. Celá pozornost se zaměřuje na hosty a tato péče je navržena tak, aby byla všudypřítomná, i když diskrétní.

Máte žízeň? Váš nápoj už přichází. Potřebujete vyměnit plážovou osušku? Váš kajutový steward se o to postará. Nejste si jisti, co dělat v nejbližším přístavu? Možnosti vám nabídnou v stánku s exkurzemi. Zabouchly jste si svou kartičku v kajutě? Na recepci vám vystaví novou. Jste po aktivním dni unaveni? Osvěžte se ve wellness ...


Plavby jsou bezpečné

Výletní lodě jsou pozoruhodně bezpečné možnosti dovolené. Incidenty jsou mimořádně vzácné, ale i pro takový případ jsou zde k dispozici odborně vyškolení důstojníci a bezpečnostní pracovníci, kteří si poradí s jakýmkoli problémem.
Všechny lodě jsou navrženy, provozovány a pravidelně kontrolovány, aby se zajistila maximální bezpečnost. Plavební společnosti mají navíc vypracované a zavedené důkladné bezpečnostní plány a protokoly, které zaručují efektivní nouzové postupy.

A dříve než se na to zeptáte - ano, na palubě každé lodi je skutečně dostatek záchranných člunů pro všechny osob na palubě, i při její plné obsazenosti.


Plavby jsou pohodlné

Suprpohodlné! Během své dovolené navštívíte hned několik vzdálených destinací a přitom si vybalíte svá zavazadla pouze jedinkrát! Nebudete se muset obávat hledání přepravy z přístavu do přístavu, z ostrova na ostrov, či ze země do země. Žádné únavné prostoje v letištních halách, ani dlouhé trmácení se autobusy. Chutná jídla jsou pro vás na výběr z rozsáhlých menu. O čistotu vašeho ubytování se postará váš diskrétní steward a u stolu můžete počítat s bezchybnou obsluhou. Navíc, bohatá zábava a veškeré aktivity na palubě jsou vzdáleny jen pár minut chůze od vaší ložnice.


Plavby jsou lepší než pobřežní rezorty

Výletní lodě nových generací nabízejí svým hostům všechno moderní vybavení pozemních rekreačních rezortů, a navíc k tomu vás během spánku dopraví do nových destinací!
Na palubách naleznete kina, bazény, vířivé bazény, sauny, plně vybavené fitness centra, restaurace každého druhu, hrací kasina, představení ve stylu Broadway, rozsáhlé lázně, jazzové kluby a prvotřídní osobní služby.

Každá společnost je jiná a každá loď je jedinečná - proto i my, CK Oneworld Travel - LuxusnePlavby.sk nabízíme pestrou paletu výběru.


Plavba na lodi versus Dovolenka v hotelu nebo v hotelovém rezortu

 

Loď *HotelRezort
Plně vybavené ubytování
Návštěva několika destinací se zahrnutou dopravou
Plná penze
Bezplatná 24-hodinová pokojová služba
Možnost All-inclusive nápojových balíčků
Výběr z mnoha stravovacích možností 
Přístup na Internet
Služby Business
Denní program o aktivitách doručen do každého pokoje
Denní aktivity přímo na místě od rána až do noci
Výběr aktivit a akcí bez příplatku pro všechny hosty
Program pro děti a mládež 2-17 podle věku a bez příplatku
Představení a muzikály v divadle bez příplatku
Kasíno
Služby fotografa
Moderně vybavené fitness centrum
Wellness, masáže a beauty salón
Obchody Duty-free
Zdravotní středisko k dispozici 24-hodin denně
* Vybavení a služby výletních lodí se mohou lišit v závislosti na konkrétní lodi, plavební společnosti a trase.
Kontaktujte CK Oneworld Travel - LuxusnePlavby ohledně informací o vybavení dostupném na konkrétní plavbě.