O nás

20. výročie Oneworld Travel LuxusnePlavby.skCestovní kancelář ONEWORLD Travel, s.r.o. - LuxusnéPlavby.sk je největším slovenským prodejcem okružních plaveb. Byla založena v roce 1999 s cílem poskytovat komplexní služby cestovního ruchu na nejvyšší kvalitativní úrovni, s ohledem na spokojenost klienta a v neposlední řadě i na dobrou cenu.

Od roku 2009 jsme se postupně orientovali na produkt okružních plaveb a pod široké veřejnosti stále známější značkou LuxusnePlavby.sk jsme momentálně největším specializovaným prodejcem tohoto druhu dovolené na slovenském trhu.

Od 1. srpna 2021 rozšiřujeme svou působnost i pro Českou republiku, pod značkou ONEWORLD Travel s.r.o., pobočka.

Filozofie CK Oneworld Travel: odbornost, ochota a individuální přístup ke každému klientovi.

Náš tým sestává ze specialistů na plavby s dlouholetými zkušenostmi v cestovním ruchu. Ve snaze poskytovat objektivní a aktuální informace se pravidelně účastníme odborných školeních, webinářů a návštěv lodí. A také osobně plavby absolvujeme tak často, jak se jen dá.

V našem portfoliu máme plavby od více než 25 lodních společností; kompletní nabídku od menších společností, přes standardní a prémiové, až po luxusní a ultraluxusní, včetně speciálních expedičních a tematických společností.
Některé lodní společnosti zastupujeme v pozici Preferred Partner pro Slovenskou a Českou Republiku.

Během našeho působení jsme získali řadu prestižních ocenění; k těm posledním patří All-Star v kategorii Best Selling Partner pro společnost MSC Cruises a Protagonisti del Mare v kategorii Best Selling Top Partner pro Costa Cruise za 2019.

Naše nabídka:

  • Individuální plavby – pro jednotlivce a malé skupiny; za nejlepší dostupné oficiální ceny určené pro slovenský trh; bez rezervačních a manipulačních poplatků
  • Skupinové plavby – za zvýhodněné skupinové ceny; od 8 až 10 kajut (dle podmínek konkrétní lodní společnosti)
  • Skupinové plavby s průvodcem – s asistencí zkušeného delegáta naší CK během celé cesty
  • Plavby na míru – dle Vašich osobních představ a potřeb; pro jednotlivce i skupiny; firemní akce, semináře, pobídek ...
  • Doplňující služby – letenky, doprava do přístavu, parkování v přístavech, cestovní pojištění, pronájem aut, ubytování a pobyty před nebo po plavbě, průvodcovské služby, vstupenky na akce atd.

Na naší webové stránce naleznete kompletní nabídky 17 plavebních společností s denně automaticky aktualizovanými cenami, itineráři a obsazeností. Kromě nich manuálně vkládané plavby některých dalších společností a, v neposlední řadě i naše vlastní produkty: oblíbené skupinové plavby s průvodcem.

A pokud vám snad ani jeden z termínů plaveb z naší aktuálně publikované webové nabídky nevyhovuje anebo máte nějaké speciální přání nebo při rozhodnutí potřebujete poradit, prostřednictvím našeho jednoduchého formuláře nám můžete zaslat vaše požadavky a my vám ušijeme plavbu na míru, dle vašich kritérií a přání, v rámci vašich finančních možností.

Partnerský program pro cestovní kanceláře

Jako jediná specializovaná kancelář s nabídkou plaveb jsme si na území Slovenska a České republiky vybudovali rozsáhlou síť partnerských cestovních kanceláří, které s námi spolupracují.
Kromě zprostředkovaného provizního prodeje plaveb více než 25 společností naším partnerům nabízíme i bezplatné zaškolení, přímé vstupy do rezervačních systémů, dodáváme jim materiály a brožury, organizujeme tematické workshopy, edukační plavby FamTrips a organizované návštěvy lodí ShipVisit.
A jako jediní poskytujeme bezplatně zobrazování naší kompletní nabídky přímo na webových stránkách našich partnerů, přes tzv. embedování.

Cestovní kancelář ONEWORLD Travel je i členem IATA (International Air Transport Association) - Mezinárodní asociace leteckých přepravců. Náš certifikát IATA naleznete zde. 

Cestovní kancelář ONEWORLD Travel s.r.o., pobočka je pojištěna proti úpadku. Pojistný certifikát naleznete zde.

Naši obchodní partneři:

Európska Cestovná poisťovňa   IATA International Air Transport Association - Medzinárodné združenie leteckých dopravcov     Lodná spoločnosť MSC Cruises    Lodná spoločnosť Costa Crociere