Cestovní pojištění

Již při objednání plavby doporučujeme uzavření komplexního cestovního pojištění, které pokryje četná rizika. Za partnera jsme si zvolili ERV Evropskou pojišťovnu, která nabízí pojištění celé škály rizik spojených s cestováním.

Cestovní pojištění Single Trip

V rámci tohoto produktu se nabízejí celkem 4 varianty s různým rozsahem a různou výší pojistného krytí:

  • Economy
  • Standard
  • Comfort
  • Premium - doporučujeme do vzdálených a exotických destinací

Pojištění storna zájezdu

Toto pojištění je určeno pro případ, kdy budete muset zájezd, letenku nebo ubytování náhle zrušit ze zdravotních či jiných důvodů. Lze sjednat ve 2 variantách:

  • Storno Plus jako připojištění k cestovnímu pojištění Single Trip; cena je ve výši 5 % ceny služby
  • Samostatné pojištění pouze storna; cena je ve výši 7 % ceny služby

Pojištění lze sjednat až do 3 pracovních dnů po uhrazení zájezdu či objednání první cestovní služby; při sjednání méně než 15 dní před odjezdem nutno objednat v den objednání služby.

Připojištění na Covid-19

ERV Evropská nabízí varianty cestovního pojištění, které platí na rizika spojená s COVID-19 pro různé destinace, rozdělené dle jejich rizikovosti dle stránek MZV ČR. Jedná se o individuálně přizpůsobené pojištění COVID Plus.  Když si sjednáte jiné varianty pojištění, budou se na COVID-19 rizika vztahovat pouze v zeleně označených destinacích.
Většina druhů pojištění storna se vztahuje i na situaci, kdy je vám v souvislosti s COVID-19 nařízena osobní preventivní karanténa (kvůli kontaktu s nakaženým) zasahující do původně plánovaného termínu cesty.

 

Detailní informace k cestovnímu pojištění ERV získáte při rezervaci nebo jsou ke stažení v odkazech níže.