Plavby MSC Cruises Kanárské ostrovy

Plavby s lodní společností MSC jsou bezpochyby u českých klientů nejoblíbenější díky příznivým cenám a skvělým akčním nabídkám. Pro zimní sezónu 2024/25 se otevírá nová destinace: Kanárské ostrovy.

Menší loď MSC Opera popluje od listopadu 2024 do března 2025 po týdenní trase mezi Kanárskými ostrovy a Madeirou. Plovoucí hotel se zdrží v přístavech dlouhou dobu, a tak mají hosté jedinečnou příležitost užít si pohostinnost těchto dovolenkových ostrovů.

Zkušení cestovatelé již vědí, že včasná rezervace se opravdu vyplatí: získáte nejlepší cenu a k tomu ještě nějaký benefit a navíc můžete vybírat ze všech typů kajut a dostupné jsou i kajuty s přistýlkami či apartmá.

Destinace Kanárské ostrovy a Madeira

Souostroví v Atlantickém oceánu si díky celoročně příznivému klimatu vysloužilo označení "ostrovy věčného jara". Během týdenní plavby zakotvíte u břehů Gran Canaria, Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura a také u portugalské Madeiry. Tato oblíbená dovolenková destinace je na své hosty dobře připravená a nabízí jim spoustu atraktivních míst i zábavy:

Přístavy vyplutí: Gran Canaria - Las Palmas, Tenerife - Santa Cruz de Tenerife, Madeira - Funchal

Cenový model HAPPY DRINK s nápojovým balíčkem

  • Balíček EASY zahrnuje neomezené množství rozlévaných nápojů (pivo, rozlévaná stolní vína, některé lihoviny, likéry, nealkoholické koktejly, rozlévané nealkoholické nápoje a ovocné džusy, minerálka, klasické teplé nápoje jako káva, čaj; neplatí ve značkových podnicích)

Plavby MSC Opera 2024 - 25: Kanárské ostrovy

  • first minute nabídka plaveb zimní sezóny 2024/2025
  • ceny jsou dynamické a denně aktualizované dle obsazenosti lodi
  • lze kombinovat s dalšími slevami (např. MSC Voayger Club)
  • cenový model EARLY BOOKING/BASIC FARE nebo EARLY BOOKING DRINKS/HAPPY DRINK
  • ceny uvedené na našich stránkách neobsahují balíček HAPPY DRINK, nabídka je s plnou penzí

Pro ověření ceny cenového modelu HAPPY DRINK nás prosím kontaktujte.

 

VYHLEDEJ PLAVBY MSC Opera 2024/25

 

Fotografie: databáze MSC cruises

Zpět na seznam novinek