Plavby MSC a Formule 1

Lodní společnost MSC prodloužila až do roku 2026 svoji spolupráci s populárním seriálem Formule 1®. Oba partnery spojuje vášeň pro dokonalost a udržitelnost, důraz na týmovou práci i potěšení bavit lidi po celém světě. Oba oddaní inovátoři se zavázali k ekologickým technologiím nové generace. V roce 2024 patří MSC Cruises k titulním sponzorům Velké ceny Japonska v Suzuce a Velké ceny Emilia Romagna v Imole.

Spojte si plavbu se zážitkem z Formule 1

Vzájemná spolupráce vyústí také možným propojením plavby s návštěvou Qatar Airways Qatar Grand Prix®v Doha. Hosté, kteří se na konci listopadu 2024 vydají na týdenní plavbu z Dubaje nebo Abu Dhabi výletní lodí MSC Euribia, mohou zažít jedinečnou výlet na Grand Prix a využít pohodlný transfer organizovaný lodní společností. V rámci výletu se nabízejí panoramatická sedadla na startu/cíli přímo na mezinárodním okruhu v Doha v Lusail International Circuit a přístup do Fan Zone. Díky tomu se mohou fanoušci plně ponořit do závodní atmosféry a sledovat každý dramatický okamžik závodu. Termín závodů Grand Prix Formule 1 v Doha je 29. 11. - 1. 12. 2024.

Termíny plaveb

Plavba MSC Euribia z Abu Dhabí 27. 11. - 4. 12. 2024

Plavba MSC Euribia z Dubaje 30. 11. - 7. 12. 2024

Plavba MSC Euribia z Doha 1. - 8. 12. 2024

Jedná se o týdenní okružní plavby moderní lodí MSC Euribia s bohatou plnou penzí či s all inclusive včetně wi-fi při volbě cenového modelu WINTER WONDERS ALL IN.

Fakultativní výlet na formuli

Na plavbě si lze rezervovat výlet TRANSFER & ACCESS TO FORMULA 1 QATAR AIRWAYS QATAR GRAND PRIX za cenu 599 EUR / osoba.

Nepromeškejte tuto unikátní příležitost a spojte luxusní pohodlnou dovolenou s jedinečným sportovním zážitkem.

 

VYHLEDEJ DALŠÍ PLAVBY v termínu F1 Doha

 

 

Zpět na seznam novinek