Plavby MSC v Rudém moři

Objevte na palubě lodi MSC Bellissima Saudskou Arábii a Jordánsko, novou trasu okružních plaveb společnosti MSC. Tuto plavbu jsme měli možnost absolvovat a díky tomu vám můžeme předat informace o krásách zdejších míst. Tato země nabízí nespočet přírodních krás, ať už je to nekonečná poušť, krásné písčité pláže či skalní scenérie. 

Saudská Arábie, Dadan     

Přístavy na trase plavby

trasa plavby

První zastávka v Džiddě nabízí výlet do historické části města se spoustou starobylých obydlí nebo lze navštívit moderní část a pokochat se výhledem na mrakodrap Jeddah Tower. Další zastávkou plavby je přístav King Abdulah, kde lze navštívit krásnou pláž Pure Beach Escape, kdy moře je zde čisté jako křišťál a teplota vody atakuje příjemných 30°C. Přístav Yanbu al Bahr je skvělým výchozím bodem pro návštěvu archeologického naleziště Hegra v provincii Medina nebo významné město Dadan. Vydat se můžete i po vlastní ose, nedaleko přístavu se nachází historické centrum, kde lze navštívit i místní tržnici či obchůdky. Asi nejlákavější zastávkou je Aqaba v Jordánsku, odkud se lze vydat na nejatraktivnější výlet z celé plavby, do Petry. Cesta autobusem z přístavu trvá cca 1,5 hod, navíc výhledy na poušť a okolní skály různých tvarů a barev vás natolik okouzlí, že cesta uběhne rychle.

Plovoucí hotel MSC Bellissima

Loď nové generace MSC Bellissima vás nadchne svými rozměry a množstvím zábavy, které na svých palubách poskytuje. Díky trvale teplému a slunečnému počasi v destinaci si budte moci užít plnými doušky pobyt na venkovních palubách. Příjemné osvěžení nabízí aquapark, trochu adrenalinu pak jízda na tobogánech nebo překonání visutých lávek lanového centra. Večer to žije ve všech barech, kde si můžete dopřát lahodný drink a zaposlouchat se to tónů hudby. Večerní divadelní show nadchne milovníky muzikálů, tance i akrobatických výkonů.

MSC Bellissima, SA  Yanbu MSC Bellissima

Termíny plaveb Rudým mořem z Džiddy

Týdenní plavby se konají od konce listopadu 2021 do 19. 3. 2022. V ceně plavby je u vybraných termínů i zpáteční letenka z Vídně do Džiddy, vízum a transfery. Na letišti ve Vídni vše koordinuje personál společnosti MSC a totéž i po příletu do Džiddy. Na loď vás dopraví autobus, cesta z letiště trvá pouhých 40 minut.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

  Vyhledej plavby z Džiddy 

 

Zpět na seznam novinek