Plavby Costa Cruises FIRST MINUTE

 

Vybrat si zimní plavbu výletní lodí Costa Cruises znamená užít si jedinečnou dovolenou v nejlepších destinacích ve Středomoří, ve Spojených arabských emirátech a v Karibiku.

Na palubě výletní lodi: vychutnejte si vynikající palubní kuchyní, užívejte zábavu v barech či klubech a nechte se hýčkat v lázeňských areálech. Prostě jen pohoda a pohodlí.

V přístavu na trase plavby: ponořte se do jiných kultur, prozkoumejte nekonečnou poušť, žasněte nad futuristickými mrakodrapy, odpočívejte na bílých plážích či se ponořte se do křišťálově čistého moře.

  • krásné a zajímavé destinace v atraktivních a bezpečných částech světa
  • bohatá plná penze i možnost exkluzivního stravování v restauraci Archipelago
  • možnost cenového modelu SUPER ALL INCUSIVE (nápojový balíček + vybrané výlety)
  • při FIRTS MINUTE největší výběr typů kajut či dostupné kajuty s přistýlkami

Zimní cíle plaveb Costa Cruises 2023 / 2024

Neopakovatelná dovolená ve Středomoří: dobře dostupná destinace, příznivé klima i v zimních měsících, dostupnější památky díky nízké turistické sezóně.

VYHLEDEJ PLAVBY Costa STŘEDOMOŘÍ zima 2023/2024


Nádherná příroda, krásné moře, místní kultury a chutě Karibiku vám dovolí odpoutat se od každodenních starostí a užít si dovolenou naplno.

VYHLEDEJ PLAVBY Costa KARIBIK zima 2023/2024

Veškeré kouzlo arabského světa a zdejších metropolí: Dubaj, Abú Zabí, Maskat a Dauhá. Příjemné a slunné počasí je jak stvořené užít si turistické atrakce jako Burj Khalífa, Velká mešita, ománské fjordy, královský palác, vyhlídkové kolo a další.

VYHLEDEJ PLAVBY Costa ARABSKÝ POLOOSTROV zima 2023/2024

 

Máte dotaz? Kontaktujte nás: info@oneworldtravel.cz nebo telefonicky 732 594 810, 732 594 811.

Zpět na naše tipy