Virgin Voyages

All-Inclusive Comfort Class pre dospělé

Vítejte na palubě lodí Virgin Voyages! Virgin Voyages Ltd. je americká lodní společnost se sídlem na Floridě, která byla založena v roce 2014 společností Virgin Group UK, s finanční podporou americké investiční firmy BainCapital. Jedinečný charakter a stavba těchto lodí byly inspirovány právě charismatickým sirem Richardem Bransonem, světoznámým zakladatelem společnosti Virgin Group.
Zajímavostí je, že první flotila společnosti se bude nazývat "Lady Ships" v tématu Your Ladyship, jako pocta britskému dědictví společnosti Virgin.

Lodní společnost Virgin Voyages nabízí klientům zcela nový zážitek z plavby a rozhodně nepatří mezi tradiční lodní společnosti. Namísto toho se připravte na plavbu, která vzbuzuje zážitky, objevuje dobrodružství a rozvíjí zvědavost. S Virgin Voyages nejste pouze pouze obyčejný cestující, ale Sailor = Námořník.

Informácie spoločnosti Virgin Voyages v súvislosti s epidémiou koronavírus COVID-19 Plavba s Virgin Voyages Vás okouzlí a inspiruje. Společnost chce nabídnou nový přístup k cestování po moři. Vyznačuje se několika charakteristikami, které jsou originální a troufalé zároveň: připojení na wifi, stravování ve všech (20+) palubních restauracích, spropitné pro personál, jedinečné párty a programy, skupinové fitness cvičení, nealko nápoje ... to vše je již v ceně plavby!

Název lodeTonážKajuty
hosté
Hodnocení
Rok
výstavby
Scarlet Lady110.000 t1.408-2021
Valiant Lady110.000 t1.408-2022
Resilient Lady110.000 t1.408-2022
?? Lady110.000 t1.408-2023


 VŠECHNY PLAVBY VIRGIN VOYAGES JSOU Adults Only: Minimální věk hostů musí být minimálně 18 let

Eco-friendly: Nově vybudované a ekologicky šetrné výletní lodě využívají nejmodernější technologie, takže vy se můžete soustředit na zanechávání svých stop v písku a ne na planetě.
Společnost Virgin Voyages využívá technologii pohonu Azipod na snížení spotřeby paliva o 15%. Ve spolupráci s přední švédskou firmou Climeon konvertují odpadní teplo z lodních motorů na čistou elektřinu, což pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého.
Na palubách lodí se nepoužívají jednorázové produkty z plastu, včetně brček, lahvové vody a jiných nápojů, nákupních tašek, potravinových obalů, ani take-away kávové a nápojové sklenice. Naopak, lodní společnost zdůrazňuje využívání recyklovaných a opakovaně používaných materiálů.

Typický host Sailor: mladý (tělem a / nebo duší), anglicky mluvící, který upřednostňuje aktivní dovolenou a oblibě fitness aktivity v kombinaci s relaxací v spa, a pro kterého je den nekončí večerem ...

Oficiální jazyk na palubě: angličtina

UbytováníKlienti mají na výběr ze 4 základních kategorií kajut: vnitřní, vnější s oknem, kajuty s balkonem a apartmány MegaRockStar a RockStar Quarters. Rozdíl podkategorií je v umístění kajut, ich velikosti e vybavení, a v některých dalších službách.
Sólo cestující mohou využít ubytování ve vnitřních a vnějších single kajutách, bez příplatku SingleUse.
Moderně zařízené kajuty jsou eco-friendly, při zařizování byly použity přírodní a ekologické materiály.K hi-tech funkcím patří připojení na bezplatnou WiFi, automatický systém osvětlení, nastavitelná klimatizace, 4K HDTV televizory s plochou 43 palcovou obrazovkou a ovládacím tabletem, minibar. K dispozici je také 24 hodinová kajutová osobní služba.
Prostřednictvím aplikace, nainstalované v smartphonu, může host spravovat širokou škálu funkcí kajuty (klimatizace, osvětlení, otevírání a zavírání závěsů, hudba a televize).

Stravování: Žádné klasické lodní bufety, hlavní restaurace, předepsané formální oblečení, určené sezení a časy večeře!
Na každé lodi máte výběr z více než 20 restaurací; od steakhouse a korejského BBQ až po mezinárodní trh s potravinami. Bary se nacházejí na každém patře. A pokud dostanete chuť na pozdní noční občerstvení, žádný problém: k dispozici máte 24 hodinový servis (pizza, hamburger a nudlový bar). A toto všechno je v ceně plavba - ani v jedné restauraci nemusíte platit extra.
Jídelníčky byly sestaveny šéfkuchaři světových měn, jako Brad Farmer a Sohu Kim (oba ocenění michelinskou hvězdou).

NápojeNa palubu lodí Virgin Voyages si cestující mohou přinést 2 x 750 ml láhve vína na kajutu (musí se nacházet v příručním zavazadle). Můžete si s sebou vzít i vodu nebo nealkoholické nápoje, které však nejsou nutné, protože jsou již zahrnuty v ceně plavby. Nezapomínejte ale, že Virgin Voyages omezila využívání plastů na jedno použití - pokud si tedy chcete přinést vlastní vodu nebo nealko nápoje, vyhýbejte se plastovým lahvím a rozhodněte se raději pro plechovky nebo kartony.
 Není dovoleno přinést si na palubu jiný alkohol jako např. pivo a lihoviny.

Ceník: Piva jako Heinken, AmstelLight, Narragansett a Kalik stojí kolem 5 až 6 USD. Lihové nápoje jako např. gin, rum a whisky základních značek stojí kolem 9 USD. Ceny vína se samozřejmě liší, ale v cenové relaci do 10 USD / pohár je k dispozici slušný výběr. Trendovým nápojem společnosti je šampaňské, které je k dispozici za 9 USD / pohár.
* Spropitné je již zahrnuto v ceně nápojů.

 Na palubě lodí Virgin Voyages je dovoleno všem cestujícím konzumovat alkohol, ale ti ve věku 18 až 21 let musí splňovat alespoň jedno z těchto kritérií:
- Musí se jednat o plavbu, která odchází z přístavu mimo USA
- Sdílí kajutu s někým nad 21 let, který bude právně odpovědný
- Být ženatý / vdaná za jiného hosta
- Být aktivním členem armády

Zábava:
Fitness: Bohatý a různorodý výběr fitness programů vám určitě nebude chybět. Včetně skupinových cvičení jako jóga, spinning, bungee, HIT; ale na palubě najdete i boxerský ring, běžeckou dráhu, fitness centrum s Technogym vybavením a vnější fitness zónu The Perch.

Relax: Pokud hledáte odpočinek, lodní lázně Redemption Spa jsou na to jako stvořené. Ocitnete se v podmořské jeskyni, kde se nachází vodoléčebný bazén, lázně hammam, bahenní a solná místnost a ochlazující bazény.
Kromě tradičního plně vybaveného kadeřnického a kosmetického salonu mají páni i svůj vlastní makeover salón Stubble & Groom Barbershop a pro všechny, kteří touží po jedinečném suvenýru z plavby, tady je tetovací studio Squid Ink.

Večerné aktivity: Nočný život na palube je skutočne jedinečne bohatý a v modernom interaktívnom štýle: okrem barov, kasína a diskoték na Vás čakajú tematické večery, live hudobné a tanečné predstavenia, Broadway-style show, karaoke, súťaže.
Ako extra bonus, počas zastávky na Bahamách v klube Bimini Beach Club môžete zažiť vystúpenie niektorého so slávnych DJ-ov ako Diplo, MarkRonson, MK či SofiTukker.


A pokud chcete oprášit vaše kulinářské dovednosti, nenechte si ujít "The Test Kitchen". Nabízí nejen kurzy vaření, ale zasvětí Vás zde i do umění, jak si namíchat ten správný drink a kávové laboratoř.

Spropitné pro personál: již zahrnuto v ceně plavby

Na lodi je bankomat ATM, poskytující americkou měnu při plavbách v Karibiku a euro při plavbách ve Středozemním moři. Všechny výměny jmen budou muset být provedeny před přistáním.

Kouření a používání jakýchkoliv tabákových výrobků (včetně vaporizátorů) jsou povoleny pouze ve vyhrazené kuřácké místnosti a na vnější ploše horní paluby. Kouření je zakázáno i na všech kajutových osobních balkonech.
Porušení tohoto nařízení je považováno za závažné porušení cestovní smlouvy a bude mít za následek pokutu 1 000 USD, a může mít za následek vylodění v dalším přístavu bez nároku na vrácení peněz.

Destinace:
Karibik: 4- a 5-noční trasy z Miami do přístavů jako Puerto Plata, Costa Maya nebo Key West. Objevte krásy San Juanu nebo korálové útesy na ostrově Cozumel v Mexiku, vstupní bránu do Tulumu a pískové pláže na Playa del Carmen. Na krásném ostrově Bimini na Bahamách strávíte nezapomenutelný den v luxusním plážovém klubu Virgin Voyages Bimini Beach Club.

Středomoří: Vydejte se z Barcelony na týdenní plavbu do neodolatelných středomořských destinací jako Marseille, Monako, Toulon, Gibraltar, navštivte Ajaccio na Korsice, Olbia či Cagliari na Sardinii nebo novou destinaci Marina di Carrara. Čeká Vás i prodloužená zastávka na magickém ostrově Ibiza, kde po dni na pláži můžete strávit noc v tanečním klubu.

Virgin Voyages App Aplikace Sailor pro smart telefon: online check-in, rezervace aktivit nebo stolu na večeři, rezervace exkurzí Shore Things, informace o plavbě a programu, donáška šampaňského nebo občerstvení jednoduchým potřesením či poklepáním po telefonu (funkce "Shake For Champagne. Tap for Snacks. ") ....   

V cene plavby je zahrnuté:

• Ubytování ve vybrané kategorii
• Plná penze ve všech lodních restauracích
• WiFi s možností dokoupení služby Premium
• Účast na denních i večerních aktivitách
• Využívání zařízení na lodi, včetně fitness centra
• Účast na širokém výběru skupinových cvičení
• Základní nápoje (voda, ovocné džusy, nealkoholické nápoje a soda, čaj a americká / překapávaná káva)
• Spropitné pro personál
• Přístavní poplatky

V ceně není zahrnuto:
• Ostatní nápoje. Možnost dokoupení balíčku BarTab a možnost získání bonusu: za každých 300 USD útraty získáte bonus na dalších 50 až 100 USD, v závislosti na aktuální nabídky.
• Kyvadlová doprava v přístavech a fakultativní výlety - různé ceny podle itineráře a druhu exkurze
• Doprava do / z přístavu nalodění - vylodění
• Cestovní pojištění - informujte se u nás o možnostech zakoupení
• Víza (pokud jsou potřeba)


Informace k situaci COVID-19 v souvislosti s plavbami společnosti Virgin Voyages

Situácia COVID-19 - Aktuálne informácie o plavbách na Crystal Cruises Důležité upozornění:
Uvedené informace mohou podléhat změnám i bez předchozího ohlášení, v důsledku zavedení nově aktualizovaných nařízení ze strany lodní společnosti. Pro přesné informace doporučujeme kontaktovat Oneworld Travel, případně konzultovat webovou stránku společnosti.

Aktuální informace o plavbách Virgin Voyages v souvislosti s pandemickou situací COVID-19: LINK (v angličtině).

 Z důvodu zajištění co nejbezpečnějších zážitků musí být všichni členové posádky a cestující na všech plavbách společnosti Virgin plně očkováni.

Virgin založila pracovní skupinu Voyage Well Expert Advisory Group, která pomáhá vyvíjet vylepšené protokoly a screeningy zdraví, implementovat nové technologie na palubě a usměrňovat přístup k rychlému a efektivnímu testování COVID-19. Tento tým je složen z partnerů v AtmosAir, Ecolab, Dr. Heymann ve Vikande, Global Public Health Services a úzce spolupracuje s CDC, a řídí se postupy a pokyny WHO.

V důsledku přetrvávající situace v souvislosti s pandemií COVID-19 je začátek inaugurálnej sezóny lodě Scarlet Lady přesunut na začátek července 2021.

 16.3.2021  Společnost Virgin Voyages bude od všech cestujících a členů posádky požadovat před naloděním potvrzení o očkování proti COVID-19.

Aktuální informace o situaci na webové stránce společnosti: LINK

Protokoly k zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví během plavby

Před naloděním:
- Na základě doporučených pokynů CDC a spolupráce s expertní poradní skupinou Voyage Well budou cestující ještě před plavbou informovanío aktuálních procesech a postupech.
- Zdravotní kontroly před naloděním pro posádku i námořníky.
- Instalace technologie termální kamery do terminálů a na palubu na sledování tělesné teploty posádky a hosty.

Počas plavby:
- Implementace osvědčených postupů týkajících se sanitace, fyzických odstupů, omezené obsazenosti a zdravotních kontrol pro všechny na palubě.
- Instalace nejnovější technologie od AtmosAir Solutions - systému čištění vzduchu, který dezinfikuje vzduch na palubě. Tento systém čištění vzduchu, který využívá bipolární ionizační technologii, zabíjí 99,9% virů.
- Vysoký poměr kajut s balkonem je jeden z nejvyšších v průmyslu - umožňuje dostatek přístupu na čerstvý vzduch.
- V počátečním období bude celková kapacita lodě výrazně snížena - což znamená, že všichni mohou snadno dodržovat příslušné doporučení týkající se společenských odstupů.
- Mezi další opatření patří omezení velkých skupin na aktivitách prostřednictvím virtuálního předprodeje vstupenek, udržování prázdných míst mezi sebou a uchovávání prázdných stolů mezi skupinami v každé restauraci.
- Na lodi nejsou bufety ani velké jídelny; pouze menší restaurace, aby se omezily velké skupiny lidí. A neexistuje společné sdílení potravin - jídlo se připravuje, pouze pokud je objednané a doručené přímo k vám.
- Donášková stravovacia služba na palubě, ShipEats, znamená bezkontaktní odvoz a vyzvednutí.
- Technologie na palubě umožňuje ještě lepší omezení kontaktů; náramky The Band (pro bezkontaktní platby), Service Chat (pro digitální asistenci) a Virtual Queues (pro rezervaci zážitků na palubě bez nutnosti čekání v řadě před recepcí).
- Pokud jde o roušky, platí stejné pokyny, jaké se aktuálně doporučují na pevnině.

V přístavech:
- Časy příchodu a vylodění hosty a posádky v přístavních terminálech jsou řízeny, aby byly umožněny společenské odstupy.
- Doporučujeme pouze ty činnosti na pevnině, které splňují stejné hygienické nebo fyzické požadavky na vzdálenost, jaké platí na lodi.

Posádka:
- Pravidelné kontroly tělesné teploty a průběžné testování na virus COVID-19.
- Každý člen posádky, který přijde do styku s osobou s pozitivním testem na COVID-19, bude izolován a podstoupí důkladnou zdravotní kontrolu s cílem zabránit možnému propuknutí nemoci.
- Vylepšené čištění pracovných uniforem v lodních prádelnách pomocí nainstalované nejnovější technologie - vysokoteplotního čištění, které likviduje viry a škodlivé bakterie.
- Povinné používání rukavic a časté mytí rukou pro zaměstnance pracující na pozáíciách s potenciálně zvýšeným rizikem.
- Zaměstnanci procházejí rozsáhlým školením a vzděláváním se v oblasti COVID-19 - od správného čištění a dezinfekce až po pravidla péče o hosty.

Péče:
- Základní testování na COVID-19 a jakékoliv vyšetření na příznaky chřipky nebo nachlazení jsou na palubě zdarma. Hosté i posádka mají nepřetržitý přístup do plně vybaveného lodního zdravotního střediska.
- Vybavení zdravotního střediska bylo rozšířeno o další ventilátory a zvýšily se i zásoby kyslíkové kapacity a OOP.
- Host nebo člen posádky, u kterého se projeví příznaky, bude izolován ve své kajutě. Totéž platí pro všechny, kdo s ním přišli do blízkého kontaktu.
- Izolovaný hostům a členem posádky bude poskytována péče odbornými zdravotníky, dokud se nebudou moci vylodit a podstoupit jakoukoli další potřebnou léčbu.

Po vylodění:
Péče společnosti přesahuje čas strávený společně během plavby. Pro případ, že by se u některého z hostů nebo posádky po návratu domů projevily příznaky onemocnění:
- Bude stanoven postup dodatečného oznamování po plavbě, jehož prostřednictvím mohou hosté a posádka informovat lodní společnost, pokud se nebudou cítit dobře do 14 dnů od opuštění lodě (inkubační doba COVID-19).
- Následně budou kontaktováni hosté a / nebo členové posádky, kteří mohli přijít do blízkého kontaktu s touto osobou, aby mohli podniknout veškeré potřebné preventivní kroky.

Zpátky na začátekVideo: