Nápojové balíčky

Základní cena plavby na lodích MSC většinou nezahrnuje konzumaci nápojů v restauracích a barech. Kdykoliv vás pžřepadne žízeň nebo chuť na drik, je možné si ho objednat ve vybraném bari či restauraci.
Pro hosty je také připravena nabídka cenově výhodných nápojových balíčků různého rozsahu. Výběr nápojů se pohybuje od nealkoholických driknů po kvalitní vína, prémiová piva a mnoho dalšího!

Nápojové balíčky lze objednat již při samotné rezervaci plavby, tehdy jsou cenově nejvýhodnější. Cena nápojového balíčku se liší podle délky plavby a destinace. V USA je povolena konzumace alkoholu až od 21 let.

Nápojový balíček Easy

Obsahuje výběr rozlévaných nápojů: klasických koktejlů, domácích destilátů a míchaných nápojů, nealkoholické koktejly, specializovaný výběr domácích vín, pivo, limonády, ovocné šťávy, balené minerální vody a klasické horké nápoje (espresso, cappuccino, caffe latte, horký čaj).
Čerpání: v barech, bufetu, hlavní restauraci a speciálních restauracích. Zahrnuje také konzumaci na soukromých ostrovech, ale nezahrnuje nápoje ve značkových podnicích (podniky Venchi 1878 nebo podniky Jean-Philippe Maury, Coffee Emporium, Raj Polo Tea Room, MSC Virtuosa Starship Club).

Cena při koupi předem na osobu a noc: 39 EUR plavby do 6 nocí | 43 EUR plavby 7 a více nocí
Cena při koupi na lodi na osobu a noc: 47 EUR plavby do 6 nocí | 51 EUR plavby 7 a více nocí

Nápojový balíček Easy Plus

Balíček Easy Plus obsahuje nápoje do cena 9 EUR / 11 USD: oblíbené mražené i klasické koktejly, různé značky lihovin, likéry a lihoviny; výběr rozlévaných vín, a 10% sleva na lahvová vína zakoupená na palubě a široký sortiment točeného a lahvového piva, nealkoholické koktejly, nealko, minerální vody, kávové nápoje, horkou čokoládu a horké čaj. 
Čerpání: v barech, bufetu, hlavní restauraci a speciálních restauracích. Zahrnuje také konzumaci na soukromých ostrovech, ale nezahrnuje nápoje ve značkových podnicích (podniky Venchi 1878 nebo podniky Jean-Philippe Maury, Coffee Emporium, Raj Polo Tea Room, MSC Virtuosa Starship Club).

Cena při koupi předem na osobu a noc: 57 EUR plavby do 6 nocí | 54 EUR plavby 7 a více nocí
Cena při koupi na lodi na osobu a noc: 67 EUR plavby do 6 nocí | 63 EUR plavby 7 a více nocí

Nápojový balíček Premium Extra Package

Nejširší nabídka rozlévaných nápojů na palubě s cenou do 14 EUR / 16 USD.
Balíček obsahuje širokou nabídku koktejlů mražených i klasických, prémiové značky lihovin, likérů, aperitivů, výběr rozlévaných vín a sektu, 25% slevu na láhvová vína a sekty, výběr točených či láhvových piv, točené sycené nealkoholické nápoje, ovocné džusy, minerálku, energetické nápoje, klasické a speciální kávy, horkou čokoládu a čaje.
Tento balíček je součástí ceny plavby, pokud rezervujete cenový model Yacht Club.
Čerpání: v barech, bufetech, restauracích, speciálních restauracích, na ostrově Ocean Cay. Nevztahuje se ale na konzumaci ve značkových podnicích (Venchi 1878, kavárna Lavazza, čokoláda Jean Philippe, cukrárna, klub Starship, Hola! Tacos & Cantina, Coffee Emporium, Raj Polo Tea Room, Virtuosa Starship Club).

Cena při koupi předem na osobu a noc: 77 EUR plavby do 6 nocí | 74 EUR plavby 7 a více nocí
Cena při koupi na lodi na osobu a noc: 91 EUR plavby do 6 nocí | 87 EUR plavby 7 a více nocí

Nápojový balíček Non alcoholic

Neomezená konzumace rozlévaných nealkoholických nápojů.
Balíček obsahuje rozlévané sycené nápoje, koktejly, energetické nápoje, minerálku, ochcené vody, džusy, prémiové teplé nápoje (káva, čokoláda, čaj), zmzlina.
Cena při koupi předem na osobu a noc: 26 EUR plavby do 6 nocí | 24 EUR plavby 7 a více nocí
Cena při koupi na lodi na osobu a noc: 31 EUR plavby do 6 nocí | 29 EUR plavby 7 a více nocí

Podmínky čerpání nápojových balíčků

Obecné zásady pro nákup a čerpání nápojových balíčků MSC:

 • balíček typu all inclusive si musí zakoupit všechny osoby v jedné rezervaci včetně dětí od dovršeného věku 3 let,
 • nápoje z balíčku lze čerpat od nalodění každý den kromě dne vylodění,
 • nevyčerpání balíčku není nijak kompenzované,
 • cena balíčku se liší podle destinace a délky plavby
 • čerpání balíčku je vázané na osobní spotřebu konkrétní osoby,
 • v určitých oblastech je povolená konzumace alkoholu až od 21 let (USA – Karibik, USA sever),
 • balíčky nejsou dostupné v některých destinacích (Čína, Afrika, …), nabídka nápojů na ostrově Ocean Cay může být omezená
 • alkoholické nápoje z balíčků nelze konzumovat během kotvení v přístavech v Saudské Arábii, dokud loď nebude v mezinárodních vodách,
 • nabídka nápojů se může lišit podle destinace a sezóny,
 • do nápojových balíčků nejsou zahrnuté tabákové výrobky, nápoje v reklamních sklenkách s logem MSC, upomínkové předměty,
 • balíčky nezahrnují nápoje z minibaru a nápoje a jídlo doručené kajutovým servisem,
 • na plavbě kolem světa je v ceně již zahrnutý balíček Dine & Drinks, který obsahuje stolní vína, točené pivo nealkoholické nápoje a minerálky; nápoje mohou být čerpané během podávání oběda a večeře v hlavních restauracích a bufetu.

Platnost: od 20. 2. 2023